poniedziałek, 2 listopada 2015

Nie umiem sam odśnieżyć dachu – do kogo mogę się zgłosić?

Ostatnio na nasz redakcyjny mejl przyszła taka oto wiadomość. Cytuję w całości i pozdrawiam dociekliwego autora.

"Na imię mam Mariusz i chciałbym o coś zapytać – wiem, że jest wiele firm wykonujących takie usługi, ale nie znam żadnej konkretnej, która mogłaby mi pomóc. Idzie zima i pamiętam, jak było w zeszłym roku z odśnieżaniem dachu w mojej firmie – kompletnie pozbawione sensu i logiki działania, które do niczego nie prowadziły, a mimo których dach wciąż pozostawał nieodśnieżony... Czy możecie polecić mi jakąś firmę? Jestem nieco zdesperowany, bo nie chciałbym, żeby znów doszło do takiego scenariusza, jak rok temu".

Odpowiadamy więc na pytanie naszego zdesperowanego czytelnika.

Rola podnośników koszowych


Panie Mariuszu, z pewnością wie Pan, że na terenie województwa istnieje wiele firm oferujących w okresie zimowym usługi podnośnikiem koszowym. Jednak należy wybierać rozsądnie i patrzeć na cały profil działalności przedsiębiorstwa, a nie tylko na jedną interesującą nas pozycję – w tym wypadku odśnieżanie dachów. Dobrze orientujemy się w lokalnym rynku i cieszymy się, że wybrał Pan naszą redakcję jako tę, do której ma Pan zaufanie.

Podnośniki koszowe i odśnieżanie dachów


Z całego serca polecamy firmę Rent-Expert. Jest to ciekawa opcja, ponieważ pracownicy przez cały rok zajmują się w niej wynajmem podnośników koszowych i realizowaniem prac na wysokościach przy ich użyciu – niektóre bowiem firmy tylko wypożyczają urządzenia. Trudno więc byłoby im wykonać dla Pana jakiekolwiek działania – prawdopodobnie na kogoś takiego natrafił Pan ubiegłej zimy i jest mi z tego powodu szczególnie przykro. Partaczy tu nie brak – jak w każdym innym biznesie. Ale jeśli naprawdę chce Pan zobaczyć profesjonalne odśnieżanie dachu, to zapraszam do odwiedzenia strony internetowej http://rent-expert.pl/odsniezanie-dachow.html, na której można poznać pełen profil działalności i przeczytać, co obejmuje oferta usuwania śniegu z dachu.

Serdecznie pozdrawiamy


Redakcja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz